Prodej
navštivte naší prodejnu

  • » prodej
Prodej foto potřeb

Chcete ukázat
vaše fotografie okolí?

Chcete pěkný rámeček, klip, nebo album do kterého si budete moci roztřídit fotografie? Na naší prodejně si můžete vybrat albumy nejrůznějších motivů a typů.

Vaše fotografie si zaslouží být vystaveny, tak aby byly na očích. Nabízíme vám proto klipy a rámečky z různých materiálů v mnoha barvách, motivech a rozměrech.

Albumy
vaše zážitky pěkně pohromadě

Albumů máme na prodejně nepřeberné množství, od klasických zasunovacích, na růžky, s vkládáním pod fólii, až po nalepovací. A to ve všech možných motivech a pro různě veliké fotografie.

Rámečky
postavit či pověsit

U nás na prodejně si můžete vybrat z mnoha druhů rámečků, které lze postavit na stůl nebo pověsit na zeď a osobitým způsobem si tak vyzdobit váš domov.

Klipy na zeď
Na naší prodejně

Vyberte si z velkého množství dřevených, kovových a skleněných ramečků v mnoha barvách a motivech. U nás najdete rámeček pro nejrůznější tvary a velikosti fotografii. Pokud by snad pro vás rámeček nebyl to pravé, můžete si vybrat z mnoha rozměrů moderních klipů na zeď.

Zachyťte své zážitky
s fotoaparáty od nás

Rádi vám pomůžeme s výběrem fotoaparátu, videokamery i jiné fotografické techniky, aby co nejlépe vyhovovala vašim požadavkům.

Paměťové karty
aby si váš foťák pamatoval více

Máte za sebou polovinu dovolené, nebo se to na oslavě narozenin pořádně rozjelo a váš foťák si už nechce zapamatovat ani jeden z vašich zážitků. Osvěžte proto vašemu fotoaparátu paměť ať si může zapamatovat více.

Baterie
více energie pro zážitky

Baterií není nikdy dost, vždy dojdou v nejnevhodnější chvíli, a proto je dobré mít alespoň jednu náhradní.
Na naší prodejně máme všechny standardní typy baterií. Samozřejmě zde pro vás máme i nabíjecí barie a k nim příslušné nabíječky.
Speciální baterie do fotoaparátů vám rádi objednáme od našich authorizovaných dealerů.

Stativy
pro případy, kdy v okolí není pařez

Rozmazané fotografie nepůsobí vždy pěkně, vybavte se proto malým a kompaktním stativem a dejte rozmazaným fotografiím sbohem.

Filtry
které obohatí vaše fotografie

Efekty, které z vašich fotografií udělají umělecká díla.

Kinofilmy
pro příznivce klasiky

Klasické fotografie mají své kouzlo a proto u nás naleznete barevné i černobílé kinofilmy od značek Fujifilm a Kodak.

Vybavte se
příslušenstvím

Ať už potřebujete slušivé pouzdro, větší brašnu na foťák a nebo paměťovou kartu, kinofilm, či nabíječku na baterie do foťáku, přikďte k nám a my vám pomůžeme s výběrem.

Také pokud to s focením myslíte opravdu vážně, bez lepšího vybavení v podobě stativu či filtrů se určitě neobejdete.

Stylová pouzdra
jako pěkný obleček pro váš foťák

Ne všechny fotoaparáty mají rády pády, mějte je proto uložené v bezpečí, v odolných a stylově vypadajících pouzdrech. Záleží jen na vás jaký design se vám bude líbit.

Brašny
bezpečí pro foťák a příslušenství

Pokud jste zapálení do fotografování trochu více a potřebujete sebou nosit nějaké to příslušenství, určitě oceníte šikovné brašny či brašničky s mnoha kapsami, do kterých se vám vejde vše co potřebujete.