Průkazové fotografie
na počkání nebo do druhého dne

Vyfotíme vás
na jakýkoli doklad

Ať už potřebujete fotografie na pas, občanský, řidičský, zbrojní průkaz, školní index či na opencard nebo zahraniční víza, mužete se na nás spolehnout.
Fotografie vám zhotovíme expresně na počkání za 100 Kč nebo do druhého dne za 70 Kč, standardně po čtyřech kusech. Pokud by snad čtyři průkazové fotografie nestačili, je možné za 20 Kč zhotovit další čtyři kusy.

Přiobjednání
fotografií na doklady

Pokud jste se u nás nechali již jednou vyfotit a potřebujete přiobjednat vaše průkazové fotografie, není nic jednodušího, než nás navštívit. U nás veškeré průkazové fotografie zálohujeme, a proto si je můžete k nám přijít přiobjednat. Pro přiobjednání postačí číslo fotografie, které jste od nás obdrželi při prvním focení. Cena za přiobjednávku čtyř průkazových fotografií je 50 Kč.

Vyfotíme vás i doma
pokud nemáte možnost nás navštívit

Tuto službu nabízíme především pečovatelským domům, seniorům a těm, pro které je velmi obtížné nás navštívit ve fotoateliéru a nechat se zde vyfotografovat.
Pokud by jste rádi využili těchto služeb je nutné nás předem kontaktovat a domlivit si termín, my vás poté navštívíme, zhotovíme vám fotografie a případně i fotografie převezeme.