Video
z vašich významných životních událostí

  • » video
video

Svatební video
jako krásná vzpomínka

Vaši blízcí, nejlepší přátelé a kamarádi pěkně pohromadě v den, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Dovolte nám proto vytvořit krásnou vzpomínku vám i vašim nejbližším na tento báječný den ve vašem životě.Více informací

Maturitní plesy
a vše kolem nich

Nabízíme vyfocení a natočení maturitního plesu až třemi videokamerami, které mohou být k dispozici až třem třídám. Více informací

Akce vašich dětí
na které si vždy rádi zavzpomínáte

Natočíme křtiny, besídky a jiné akce, kterých se vaše děti zúčastní, aby jste si mohli kdykoli připomenout tyto zážitky z jejich dětství. Vytvoříme tak krásné vzpomínky nejen vám, ale táké vašim dětem, nad kterými se v dospělosti jistě pobaví.

Reklamní prezentace
které lákavě nabídnou váš produkt

Váš zákazník by se měl dozvědět o vašich produktech nějakou působivou a kreativní formou. Předveďte mu proto své produkty moderní video reklamou.

Technika
kterou používáme

Pro natáčení používáme profesionální videokamery, které vynikají zářivým podáním barev, skvělou citlivostí čipu při nízkém osvětlení a živým obrazem ve vysokém rozlišení. K dispozici máme dvě videokamery (popř. při včasném zarezervování termínu je možné mít k dispozici až tři videokamery)

SONY HXR-NX5E

Díky novému tříčipovému senzoru Exmor™ CMOS s technologií ClearVid, tato profesionální videokamera podává vynikající výsledky i při nízké hladině osvětlení (záběry v prostředí s nízkou intenzitou světla jsou tedy věrněji podané a navíc se zde téměř neobjevuje nežádoucí šum). Tento čip zásobuje paměťové médium videem ve formátu AVCHD (s datovým tokem až 24 Mbps) v rozlišení až 1920x1080 pixelů. Pro lepší kvalitu je možné tuto videokameru připojit přes rozhraní HD-SDI k externímu záznamovému médiu a nahrávat nekomprimované video ve vysokém rozlišení přímo z čipu videokamery. Další vynikající vlastnosti nabízí také při záznamu zvuku, ten je zaznamenáván dvou kanálově ve formátu PCM nebo v 16 bitové kvalitě.

SONY HDR-HC1E

Předností této videokamery, je spojení kvalitního CMOS čipu a malého vzrůstu, díky nemuž se stává dobrým pomocníkem ve složitých situacích, kdy je například zapotřebí kameru zvednout pro záběry z lepšího úhlu. Technické vybavení této malé profesionální videokamery nabízí záznam ve vysokém rozlišení HDV, záznam kvalitního 16 bitového zvuku.

Příslušenství
pro dokonalý obraz

Abychom docílili co nejlepší kvality videozáznamu, máme k dispozici stabilizační i osvětlovací techniku. Pro zajímavé efekty a zářivé barvy pak používáme efektní filtry.